Mia Ristic - Lucia Cortez Llorca: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Mia Ristic ve Lucia Cortez Llorca oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W50 Bytom şampiyonası kapsamında yer alacak ve 11.08 tarihinde saat 04:55’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mia Ristic 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lucia Cortez Llorca 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Lucia Cortez Llorca 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Mia Ristic 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mia Ristic 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lucia Cortez Llorca 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Mia Ristic 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.08.2024 05:40
Mia Ristic inceleme
İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Mia Ristic, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Mia Ristic, 13 seti ve 108 oyunu kazanmayı başardı ve 10 seti ve 116 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 6 kez kazandı ve 4 kaybetti.
Lucia Cortez Llorca inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Lucia Cortez Llorca'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 6 maçı, 13 seti ve 104 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 98 oyunu ve 9 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Mia Ristic ve Lucia Cortez Llorca'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.15 kazanma oranını alırsınız.
11/08/2024
Mia Ristic
Lucia Cortez Llorca
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.08.2024 05:40